Тиждень права

000     Тиждень права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів та конкурсів.
Тиждень розпочавсяз інформативного відеоряду та інтелектуальної розминки на правову тематику. Розгадуючи ребуси на правову тематику, наші учні не тільки розважилися, а й розвивали своє мислення, тренували кмітливість, логіку, інтуїцію, освіжили набуті знання з правознавчих предметів, а хтось вивчив декілька нових слів! Найкмітливішими виявилися учні групи 29-Ф, 100 та 16-С.Не залишились байдужими до розгадування ребусів і наші викладачі.
Другий день Тижня відзначився проходженням веб-квест «Правова географія: дивні закони, які можна зустріти у різних країнах світу». Знаходячись у квест-кімнаті (Escaperoom),учнішукали вихід з неї за допомогою захованих підказок, які з’являлись після виконання всіх завдань. Найкращі результати показали учні групи 100 – Ткачук Данило, Злиденний Владислав, Пєсня Данило.
Тиждень права продовжився проведенням інтелектуальної гри “Брейн-ринг: Стародавнє право”, в якій взяли участь 2 команди: «Носороги» (група 16-С), «Двигун» (група 102). Усі учасники брейн-рингу активно змагалися, проявили власну ерудицію та кмітливість з правових питань, вирішуючи правові ситуації. З рахунком 9:7 перемогла група слюсарів «Носороги».
На останок Тижня було проведено конкурс «Правові шаради». І знову найкмітливішими виявилися учні групи 29-Ф, 100 та 16-С.
Вітаємо всіх переможців!!!

Викладач права      Катерина Шереметьєва

Bookmark the permalink.

Comments are closed.