Шановний Сергію Вікторовичу!

Колектив учнів Багатопрофільного Центру ПТО вітає Вас,

 нашого директора, з днем народження!

Хай Вам завжди посміхається доля,

Несуть тільки радість з собою роки,

Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,

Хай збудуться мрії, бажання й думки.

Снаги трудової – без ліку,

Пошани й добра – від людей,

Щасливого й довгого віку

Бажаємо Вам у цей день !

ПЕРЕМОГА!

    Вітаю найкращих – викладача Тетяну Фролову та її ученицю Кристину Сколоту!!!

Коли оцінюєш роботу філологів, то чітко розумієш критерії, за якими здійснюється оцінка викладача-мовника. Можу сміливо говорити, що у нас філолог дійсно професійна і компетентна викладачка. Сьогодні ми отримали чергове підтвердження професіоналізму Тетяни Миколаївни. Всеукраїнський благодійний культурно-науковий фонд Т.Г. Шевченка цього року проводив загальноукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка». Так от – ми ЗНАЄМО! Подолавши успішно нелегкий перший тур, наша учениця Кристина Сколота, під пильним керівництвом викладача Тетяни Фролової, пройшла у другий тур. В якому успішно перемогла серед 55 учасників з усієї України. Серед 55 робіт  блискавично подолали всі труднощі сім учасників, серед яких і Кристина. Чекаємо на Свідоцтво про перемогу, яке надійде зразу після того, як запрацює друкарня. Пишаємося!!! ВІТАЄМО!!!

                                  Заступник директора Наталія Федорченко

День вишиванки

     Цього року свято української вишиванки ми святкуємо вдома. Вишите вбрання українці одягають  і у повсякденному житті , і під час свят. Учні Центру ПТО долучилися до обласної патріотичної онлайн акції до Дня вишиванки. Для цього потрібно було: сфотографуватися у вишиванках та національному вбранні у колі родини, друзів, близьких та рідних людей; надіслати організаторам креативні фото, які будуть розміщені з 15 по 21 травня на сторінці Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді.  

       Наші красуні, не дивлячись на карантин та погоду, стали учасниками акції, бо українська вишиванка, то витонченість  і краса. А дівчата освітнього закладу своїми фото підкреслили красу не лише вишиванки, а і дівчини-українки!

   Заступник директора Наталія Федорченко