ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ.

01   1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Саме в цей день набрав чинності статут Міжнародної організації цивільної оборони, який ухвалили 18 держав. В 1931 році  французький генерал медичної служби Жорж Сен-Поль заснував у Парижі «Асоціацію Женевських зон» — «зон безпеки» для створення шляхом двосторонніх і багатосторонніх угод локальних зон безпеки в усіх країнах, яка потім була перетворена на Міжнародну організацію цивільної оборони, зараз в неї входять 50 країн.

3 лютого 1993 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Цивільну оборону України», вперше було визначено, що цивільна оборона України є державною системою органів управління, сил і засобів, що створюється для організації та забезпечення захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.

Новий час диктує нові загрози. Враховуючи повномасштабну збройну агресію російської федерації проти України, яка почалася 24 лютого 2022 року, уcі зусилля країни спрямовані на захист людей від викликів та загроз війни. В Україні формування цивільної оборони самовіддано ведуть боротьбу за спасіння життя, ліквідацію руйнувань та збереження народу країни. Ризикуючи своїм життям вони спасають наше, інколи віддаючи своє.

Життя людини – це найбільша цінність, тож ми глибоко вдячні нашим безстрашним рятувальникам. Низький уклін їм. Перемоги всім нам! Слава Україні! Слава нашим Захисникам!

Начальник штабу цивільної оборони   О. Єременко

Що таке ШІ?

зображення_viber_2024-02-28_15-07-44-260    Що таке ШІ? Як застосовувати ШІ в освіті? Які цифрові інструменти є найбільш ефективними в освітньому процесі? Саме такі питання та багато інших обговорювали педагоги на Всеукраїнському вебінарі «Використання цифрових інструментів та штучного інтелекту для розроблення навчальних онлайн-курсів, тренінгів та оцінювання результатів навчання», організований  НМЦ ПТО у Харківській області. Методисти, голова методичної комісії, викладачі ділилися досвідом, який супроводжувався цікавою інформацією та практичними кейсами. Педагоги змогли збагатити свої знання новими матеріалами та обрати для себе найбільш прийнятний цифровий інструмент у викладацькій діяльності. 

                                                                                      Викладачка Тетяна Фролова

Сторінками філологічного тижня.

  зображення_viber_2024-02-23_10-32-49-259   Ось і добіг до кінця Тиждень філологічних дисциплін. зображення_viber_2024-02-23_10-32-57-038 Щодня здобувачі освіти та всі охочі могли долучитися до різноманітних заходів, у підготовці деяких самі ж і брали участь. Саме у такому форматі  такі заходи є сучасними. Вони сприяли розвитку творчих здібностей, виявленню активної життєвої позиції. Здобувачі освіти могли збагатити свої знання  цікавими фактами щодо  української мови та зібрати родзинки англійської; випробувати свої сили у вікторинах та грі; ознайомитися із сучасною англомовною літературою, а також висловитися у челенджі, чому для них є рідною саме українська.

     Маємо сподівання, що саме такі заходи дали можливість поринути у багатий світ рідної мови, бо саме ми маємо передати цей скарб майбутнім поколінням.

 

                                                                                        Викладачка Тетяна Фролова