До мети без перепон

1    Останній день тижня професійної освіти у Багатопрофільному центрі ПТО відзначився зустріччю із учнями, вступниками і випускниками, педагогами, бо всі ми прогнемо йти до своєї мети без перепон. Всіх учасників заходу привітав директор БЦПТО Сергій Шевченко, своїми життєвими історіями поділилися колишні випускники, а нині майстри виробничого навчання БЦПТО, випускниця 2022 року Вітер Діана висловила слова вдячності педагогам і переконала гостей, чому потрібно зупинити свій вибір саме на нашому закладі освіти. А ще…, як і завжди в родинному колі, були приємні побажання, слова вдячності, теплі посмішки і щирі емоції.

Заступник директора Наталія Федорченко

Що ж таке щастя та де його шукати?

зображення_viber_2023-05-25_10-52-45-988    23 травня 2023 року відбувся обласний конкурс з англійської мови у форматі TED Talks на тему «My philosophy for a happy life». Формат TED Talks – це короткі розповіді, які дивують, надихають та стимулюють до нових успіхів. Всі учасники конкурсу поділилися своїми поглядами щодо філософії щасливого життя та планів на майбутнє.

Наш заклад представляв учень групи 22-11 Уманський Олександр і показав найкращий результат з роботою «Happiness depends upon ourselves» («Щастя залежить від нас»).

Так що ж таке щастя та де його шукати? Міркуючи над цим питанням, Олександр розповів, що щастя ближче ніж здається, залежить від нас самих і ховається в маленьких речах. Його філософія щасливого життя полягає в тому, щоб будувати якісні стосунки з рідними та друзями, розвивати вдячність, бути добрим і жити цілеспрямованим життям.

Вітаємо Олександра з успішним дебютом!

Пам’ятайте, щастя — це подорож, а не пункт призначення, і ця подорож починається з того, як ми думаємо про своє життя. Вірте в себе і будьте щасливі!!!

Викладачка англійської мови Катерина Шереметьєва

Зустріч лідерів

1_1684759232     Тиждень професійної освіти в Запорізькій області розпочався із зустрічі лідерів учнівського самоврядування, бо саме молодь творить майбутнє професійної освіти. Наші учні наочно демонструють, що професійна освіта сьогодні – це перспективно і престижно. Звичайно, нашому суспільству потрібен час, щоб позбутися хибної думки, що ПТУ це щось меншовартісне, але той, хто сьогодні спілкується із профтехосвітянами знає, що випускники ПТНЗ – це успішні і реалізовані молоді спеціалісти, за якими майбутнє. Методистом НМЦ ПТО Ліннік Дарією було проведено інтерактив із молоддю області «Лідер тут і зараз», в результаті якого було створено сучасний образ лідера. Учні ПТНЗ чітко усвідомлюють куди їм рухатися і які навички потрібно набути, а педагоги завжди радо їх поведуть шляхом до успіху.

Заступник директора Наталія Федорченко