Ласкаво просимо в нашу дружню родину, в наш «дім»

08-Гуртожиток-навчального-закладу          В ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» навчається багато дітей, які проживають за межами міста Молочанська. Тому для них є можливість безкоштовно проживати у гуртожитку, де створені всі комфортні умови.

Вихователь Ірина Набока разом з активом гуртожитку організовує цікаве дозвілля, проводить спортивні змагання та культурно-масові заходи.

Наша учні креативні й талановиті, тому сумувати ніколи, бо попереду ще стільки цікавих задумок…

       Вихователь гуртожитку                          Ірина Набока

Нам берегти тебе, Соборна Україно, і нам твою історію творить

    00Сьогодні, 22 січня, українці відзначають День Соборності України та важливу для нашої державності дату – 102 роки  від дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З цієї нагоди у центрі  підготували для читачів бібліотеки книжкову виставку-хроніку «Нам берегти тебе, Соборна Україно, і нам твою історію творить». Представлені книги вміщують документи та матеріали, які висвітлюють цю важливу в історії України, діяльність Української Центральної Ради та біографії її діячів.

Також 25 січня голова учнівської ради Вітер Діана прийме участь у Всеукраїнському учнівському челенджу  «Молодь України – разом!» до Дня Соборності України.

Бібліотекар Ольга Марєєва

На порозі 2021!

01     Новорічні свята – це завжди весело, а у Багатопрофільному центрі ПТО не просто весело, а й красиво, співуче і ритмічно. Керівник гуртка Тетяна Рогова цього року змогла здивувати абсолютно новою новорічною програмою, яку підготували НАШІ талановиті учні у найкоротший час. Яскраві костюми, святковий репертуар, дотепний гумор та запальні танці створили справжнє свято. А святковий настрій потребує продовження…), бо незабаром Новий рік. Не чекайте дива, дивуйте самі!

Заступник директора Наталія Федорченко