Перукар = творчість!

1   З 15 квітня протягом тижня в Центрі ПТО проходили заходи з професійної майстерності за професією «перукар». Учні мали можливість ознайомитися з з виставкою малюнків , рефератів, стіннівок, з перукарським інструментом. На розсуд глядачів було представлено виставку клеєних виробів з волосся, яку підготували  учні. Всім було цікаво відвідати майстер – класи з плетіння кіс, гарячої завивки волосся. Прочитано лекцію з теми : « Відповідальність неповнолітніх за правопорушення. Булінг» . Завершився тиждень семінаром з ультрамодних технік фарбування:« Омбре», « Сомбре». «Балаяж» .

Майстер виробничого навчання Вікторія Земляна

День відкритих дверей

 

  Ранок 18 квітня 2019 року в ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» розпочався незвично. У цей день заклад освіти привітно відчинив свої двері для гостей, які прийшли, щоб ознайомитися з умовами навчання та з перших уст дізнатися про особливості кожної професії. Адже, щоб щось обирати, необхідно про це добре знати. День відкритих дверей – найкраща можливість ознайомитися із закладом, на базі якого педагогічний колектив веде підготовку робітничих кадрів. З цією метою до нас завітали випускники шкіл с. Виноградного, м. Молочанська та м.Токмака. Директор ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» Шевченко С. привітав гостей, надав інформацію про освітній заклад та побажав приємно та з користю пройти квест-гру. Завдяки квесту «Мандрівка в світ професій» гості на власні очі побачити оснащені новітнім обладнанням навчальні кабінети, лабораторії. Ознайомились з умовами проживання в гуртожитку. Здобувачі освіти нашого закладу разом з майстрами в/н провели майстер-класи зі своїх професій. Гуртківці художньої самодіяльності на чолі з керівником Роговою Т. подарували присутнім гарний настрій майстерним виконанням веселих пісень та запальних танців. День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання. Ми Вас чекаємо!

 

                                     Психолог Оксана Бабіна

Колектив – це родина

   Колектив – це родина! Особливо тоді, коли в ньому зростають «власні» діти. Власні – це ті, хто колись закінчив наш освітній заклад і повернувся до рідного дому вже в якості працівника. Приємно, що наші випускники різних років (переважно молодь) повернулися  працювати в Центр ПТО педагогами – майстрами виробничого навчання, викладачами, секретарем навчальної частини. Морозкіна Вікторія – керівник гуртка,  вихованці якої є постійно переможцями обласних творчих конкурсів, Морозова Світлана, Дунаєв Павло, Фролов Валерій, Земляна Вікторія, Рицький  Сергій, Мартиненко Віктор, Головін Юрій, Куліков Сергій, Мельниченко Максим, Набока Микола, Набока Ірина, Пушкарьов Василь – майстри виробничого навчання, які здобули вищу освіту, свої знання і досвід передають учням, виховують призерів та учасників обласних конкурсів фахової майстерності, бо компетентні і професійні самі. Кременчуцька Анастасія – викладач англійської мови , сьогодні є висококваліфікованим педагогом. Юлія Скрипець працює секретарем навчальної частини. Завжди раді бачити в нашому колективі випускників творчих, талановитих, креативних. Отже, наші педагоги власним прикладом переконують, що, отримавши професійну (професійно-технічну) освіту, можна реалізуватися  в професії педагога!

             Заступник директора з НР Наталія Федорченко