Остапу Вишні – 130!

000   13 листопада минуло 130 років з дня народження видатного українського письменника, сатирика Остапа Вишні . Блискучий гумор Остапа Вишні знайомий мільйонам читачів, в історію української літератури він увійшов як письменник-гуморист, засновник нового художнього жанру «нарис – усмішка». Своєю творчістю Остап Вишня продемонстрував, що гумор – це не лише веселощі, а й потужна зброя проти тоталітарного режиму.  З нагоди цієї памятної дати здобувачі освіти центру ПТО прийняли активну участь у літературному заході «Веселий пересмішник, чародій сміху – щира душа України», який відбувся у Центральній міській бібілотеці. Ведучі заходу ознайомила присутных з життєвим шляхом та багатющим доробком письменника. Він написав близько двох з половиною тисяч творів, серед них і веселі дитячі оповідання. Мали можливість послухати гумореску у виконанні ученицы групи 18-21 Стойнової Богдани та ознаймитися з книжковою виставкою.

Бібліотекар Ольга Марєєва

Першість центру з волейболу

000  Сьогодні, 08.11.2019року,  у нашому освітньому закладі відбулися фінальні змагання на першість центру з волейболу.

У фінальних змаганнях брало участь 2 команди: збірна здобувачів освіти навчального корпусу м. Токмак та збірна команда м. Молочанськ. В запеклій боротьбі з рахунком 2:1 перемогу виборола збірна команда м. Токмак, за що були нагороджені перехідним кубком з волейболу.

В рамках змагань  відбулась товариська зустріч з волейболу між збірною командою здобувачів освіти та збірною командою педпрацівників освітнього закладу. Цього разу досвід переміг над молодістю. Команда педпрацівників здобула перемогу.

                            Заступник директора Олександр Кротенко

Мова – скарбниця духовності

000  Тиждень, що минає, був насичений на  заходи з професії «електрогазозварник», проте запам’ятається він нашим учням не лише ними. Саме цього тижня знавці рідної мови в Центрі ПТО мали можливість продемонструвати свої знання. Викладачі Тетяна Фролова, Ірина Ручкіна та Ольга Короткова запропонували учням стати учасниками  I етапу XX Міжнародного конкурсу імені П. Яцика, долучитися до написання радіо-диктанту ( до слова, із задоволенням перевірили свої знання рідної мови і педагогічні працівники). А бібліотекар Ольга Марєєва організувала виставку літератури до Дня української писемності.

Заступник директора Наталія Федорченко