Навчати із задоволенням

1  Про переваги і недоліки дистанційної освіти вже було дискусій чимало, проте є суворе сьогодення закладів освіти, що розташовані на окупованих територіях. А сьогодення Багатопрофільного центру таке, що не залежно від окупації наш колектив намагається працювати, як і завжди, якісно. Приємно усвідомлювати при цьому підтримку держави і Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА. П’ять нових ноутбуків для здійснення якісного дистанційного викладання отримали наші педагоги в понеділок. Ми вимушені були покинути рідний дім, наше місце роботи, без якої не усвідомлюємо свого життя, проте ніхто і ніколи не позбавить нас права на працю в нашій Україні, бо професійна освіта була, є і буде якісною, а ерефія на території нашого дому і нашої української землі скоро зникне назавжди разом із вчиТЕЛИЦЯМИ та колаборантами.

Заступник директора Наталія Федорченко

Боротьба за якісну освіту

Новый-коллаж2_1   Рік тому 24 вересня (у п’ятницю) на уроці виробничого навчання у Багатопрофільному центрі ПТО група 3 курсу готувала лазанью, поетапно «документуючи» весь процес, бо охочих отримати рецепт їхньої смакоти завжди вдосталь. Про випускну групу можна сказати так: четвертий рік поспіль запеклої боротьби за освіту і знання, (з 2019 – COVID з перервами на дистанційне навчання, з 24 лютого  2022 – війна, що мала б позбавити можливості вчитися у професіоналів, але не позбавила!) Війна дала педагогам поштовх до розвитку і удосконалення. У Багатопрофільному центрі ПТО сьогодні працюють Люди, яких труднощі роблять сильнішими і професійнішими, бо вони знають, що працюють заради майбутнього України. З нашими майстрами виробничого навчання будь-яка форма освіти веде до успіху. Отож , переконана на 100% – в квітні наш четвертий курс якісно виконає завдання кваліфікаційного іспиту, бо ми вчимо їх головному у житті – ВЧИТИСЯ попри всі негаразди і боротися за свої знання!

Заступник директора Наталія Федорченко

Круглий стіл

Новый-коллаж    23 вересня 2022 року на платформі Zoom пройшло засідання круглого столу бібліотекарів закладів ПТО Запорізької області на тему: «Простір і ресурси бібліотеки для роботи у різних формах комунікації учасників освітнього процесу».Новый-коллаж_2 Багатопрофільний центр ПТО працює сьогодні дистанційно і стрімкий розвиток цифрових технологій ставить перед нашою Ольгою Марєєвою, бібліотекаркою БЦПТО, нові виклики, проте і наша Ольга Сергіївна, і всі педагоги центру готові до змін в освітньому процесі, бо охоче беруть участь в семінар, круглих столах тощо. Ми маємо бажання вчити і знаємо як це робити сьогодні в умовах війни. Творча енергія колег, натхнення і щоденна праця заради перемоги безперестанку щодня ведуть наш освітній заклад до успіху. Наші діти, наші батьки і всі працівники сьогодні разом, отож ми знаємо заради чого живемо і працюємо!

Заступник директора Наталія Федорченко