Творчі успіхи першокурсників

берегиня-фото-главное    Минуло перше півріччя цього навчального року, а наші творчі учні часу не гаяли, і вже здобули два перших місця в Обласних конкурсах дитячої творчості.

Яковенко Анастасія, учениця групи 19-17 (кравець) посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». На конкурсі було представлено понад 800 робіт від  навчальних закладів області. Конкурс проведено з метою формування у свідомості дітей асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та висловлювання своєї думки через образотворче мистецтво.

Також в м. Запоріжжі пройшла виставка-конкурс дитячої творчості «Берегиня роду українського», експонат від нашого навчального закладу знову оцінили почесним першим місцем. Першокурсниці Вітер Діана і Волосянко Анастасія, учениці групи 19-17 (кравець) виготовили та оздобили ляльку «Берегиня житнього краю». Стилістика берегині відображає родючі поля і лани нашого регіону, нашого рідного краю.

Вітаємо дівчат з перемогами і чекаємо на подальші творчі успіхи!

Керівник гуртка Вікторія Морозкіна

ГЕОГРАФІЯ РІЗДВЯНИХ ЯЛИНОК

All-focusAll-focus   В перші дні навчання після новорічних канікул для учнів групи 100 (тракторист-машиніст) на уроці географії проведено гру «Обери найгарнішу зелену красуню-2020» серед ялинок обласних центрів України. Спочатку розклеїли їх на карті України, а потім провели голосування. Результати показали, що найкраща зелена красуня, звичайно, у столиці нашої Батьківщини. Тож,  любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди (В. Сосюра).

Викладач географії Л. Панасенко

Новорічні свята – чарівні

000     У переддень Нового року, 24.12.2019 року, учнівським самоврядуванням, під керівництвом керівника гуртка Анцибором В.І. , було проведено  Новорічне свято для дітей працівників нашого освітнього закладу .

Діти та всі присутні, ніби опинились у чарівній казці, де зустрілись з Дідом Морозом, Снігуронькою, бабою-ягою, чарівний сніговиком , які завітали на ялинку. Коли загорілися перші вогники на ялинці,всі присутні, затамувавши подих, загадували свої найзаповітніші бажання.

Всі отримали море емоцій і гарний настрій, співали пісні і водили хороводи. Діти з великим задоволенням брали участь у веселих конкурсах.

Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.

                               

                                                                  Завідувач бібліотекою Я. Олійник