Гуртожиток

DSCN7871   У цьому році гуртожиток став  домівкою для 76 учнів. Для дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт це  єдине,  тепле, затишне житло з усіма необхідними для проживання побутовими умовами.

Для приготування їжі обладнана кімната-кухня, з електроплитою, мийкою, столами. Для зберігання харчових продуктів є два великих холодильники, для розігріву їжі - мікрохвильова піч, сучасний термопот для приготування кави або чаю.

Гуртожиток обладнаний двома душовими кімнатами з гарячою водою. Також є окремі вбиральні, та кімнати для гігієни. Пральна та сушильна машини завжди до послуг учнів.

Кімнати для проживання теплі, затишні, охайні. Нещодавно старі ліжка замінили на нові з ортопедичними матрацами та прикроватними тумбочками.

Вільний від навчання час учні проводять у спеціально обладнаній ігровій кімнаті: грають у настільний теніс, більярд, шахи, шашки, займаються на багатофункціональному тренажері, мають змогу переглядати улюблені телепередачі.

Для самопідготовки відведена окрема кімната, де для всебічного розвитку особистості учнів підключена мережа «Internet» та WI-FI. Кімната вихователя обладнана комп‘ютером та принтером, де кожен учень має змогу підготувати та роздрукувати реферат, або потрібну для навчання інформацію.

За порядком у гуртожитку слідкують комендант та чергові. Вихователь, відповідно до плану роботи, проводить бесіди, перегляди тематичних фільмів, відеосюжетів, колективні обговорення ситуацій, організовує конкурси та змагання, спонукає до дотримання режиму проживання. У гуртожитку функціонує медичний пункт. Медичний працівник слідкує за санітарним станом гуртожитку та надає невідкладну допомогу при захворюваннях або травмах. Також у гуртожитку працює практичний психолог, який надає психологічну допомогу юнакам та дівчатам, котрі у цьому мають потребу.

Comments are closed.