Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1. Слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування. Водій автотранспортних засобів категорії С1

John_Deere_8345_RТермін навчання за професією — 3 роки.

По закінченнюнавчанняучніздобудутькваліфікацію – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1»; слюсаря з ремонту сільськогосподарської техніки; водія автотранспортних засобів категорії «С1».

Отримають — Диплом кваліфікованого робітника, права водія категорії «С1» та атестат про повну середню освіту.

Учнів навчать – Будові, експлуатації та технічному обслуговуванні тракторів категорії «А1», «А2», комбайнів «В1», а також сільськогосподарської техніки та устаткування; керувати транспортним засобом, знати правила дорожнього руху.

Учням виплачується стипендія, премія, матеріальна допомога. В навчальному закладі працюють гуртки художньо-естетичного спрямування, технічної творчості, художньої самодіяльності, спортивні секції. Учням, що проживають у гуртожитку, та учням – сиротам організовано безкоштовне триразове харчування. Іншим учням пропонується обід у навчальному закладі.

Після закінчен нянавчання учні на основі співбесіди можуть вступати до ВПУ, диплом та атестат державного зразка дає право учням вступати до ВНЗ.

Comments are closed.