ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ НА 2020 -2021 н.р.

Вересень 2020:
1. Розгляд та схвалення плану роботи методичної комісії на 1 півріччя 2020– 2021 н.р. ( голова комісії ).
2. Схвалення графіків проведення тижнів професійної майстерності за робітничими професіями електрогазозварювального профілю на 2020-2021н.р. ( заступник директора з НВР, методист, голова мк ).
3. Розгляд та схвалення методичних тем членів комісії для опрацювання у 2020 – 2021н.р. ( члени комісії).
4. Розгляд навчальних планів, їх відповідність навчальним програмам на 2020-2021 н.р. ( голова та члени комісії ).
5. Обговорення організації навчального освітнього процесу під час пандемії COVID-19. (методист).
6. Участь в обласному конкурсі фахової майстерності серед здобувачів професійної освіти з професії «електрогазозварник 3 розряду» 17.09.20 на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» ( профільні викладачі та майстри в/н).

Жовтень 2020:
1. Аналіз контингенту здобувачів освіти груп першого курсу . ( голова та члени комісії ).
2. Інформаційне забезпечення викладачів та майстрів виробничого навчання з проблем освіти, педагогіки, психології та методики викладання спецдисциплін та уроків виробничого навчання, про новинки методичної літератури. (бібліотекар).
3. Доповідь по проблемній темі (Горбачова Н.Г.) .

Листопад 2020:
1.Розгляд та схвалення основних напрямів профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл міста та району з метою забезпечення державного замовлення з набору учнів за робітничими професіями на 2020 – 2021 н.р. ( голова та члени комісії ).
2. Стан навчально–матеріальної бази викладання та забезпечення предметів з професійної підготовки учнів за робітничими професіями, а також виробничого навчання необхідними матеріальними ресурсами згідно вимог навчальних планів та кваліфікаційних характеристик. ( профільні викладачі та майстри в/н).
3. Обговорення Всеукраїнського вебінару “Дуальна форма навчання у ЗП (ПТ)О – підвищення якості освіти з урахуванням вимог роботодавців” . Організатор – НМЦ ПТО у Запорізькій області.(педагогічні працівники ЗП (ПТ)О).

Грудень 2020:
1. Розгляд та погодження завдань ДКР з предметів загально–професійної та професійно–технічної підготовки здобувачів освіти I – IV курсів з робітничих професій електрогазозварювального профілю. ( профільні викладачі).
2. Розгляд та погодження плану заходів з проведення тижня професійної майстерності з професії ” електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” в січні 2021 р. ( профільні викладач та майстри в/н).
3. Доповідь по проблемній темі (Фролов В.В.)

Січень 2021:
1. Результати навчально – виробничої роботи учнів з робітничих професій у 1
півріччі 2019 – 2020 н.р. ( профільні викладачі та майстри виробничого навчання).
2. Результати ППА здобувачів освіти гр 17– 46 з професії « електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах». Розряд: третій. ( викладач Горбачова Н.Г., майстер в/н Дунаєв П.Є.).
3. Розгляд та схвалення основних вимог та рекомендацій щодо складу та послідовності виконання дипломної роботи випускниками групи 17 – 46.
( голова методичної комісії, викладачі, майстри в/н).
4. Аналіз результатів директорських контрольних робіт з предметів загально – професійної та професійно – технічної підготовки здобувачів освіти I – IV курсів з робітничих професій електрогазозварювального профілю. ( профільні викладачі ).
5. Проведення тижня професійної майстерності з професії «Електрогазозварник…»

Лютий 2021:
1. Аналіз проведення тижня професійної майстерності. (голова МК, члени комісії)
2. Обговорення творчих звітів викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються. ( профільні викладачі та майстри виробничого навчання).
2. Стан заключення договорів з роботодавцями на підготовку учнів з робітничих професій у 2020 – 2021 н.р. (майстри в/н випускних груп).
3. Доповідь по проблемній темі (Горбачов Ю.І.).

Березень 2021:
1. Результати ППА учнів групи 19-26 за професією «електрогазозварник» Розряд: третій. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Твєрдой І.М.).
2. Необхідність профорієнтаційної роботи в підготовці кваліфікованих робітників з робітничих професій. ( викладачі та майстри в/н, члени комісії).
3. Доповідь по проблемній темі (Іванов В.М.)
Квітень 2021:
1. Результати ДКА учнів групи 17-46 за професією «контролер зварювальних робіт» Розряд: третій ( викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Дунаєв П.Є.).
2. Обмін досвідом по застосуванню прийомів інноваційних технологій серед членів комісії під час пандемії COVID-19. ( викладачі та майстри в/н, члени комісії).

Травень 2021:
1. Стан профорієнтаційної роботи майстрів в/н та викладачів електрогазо-зварювального та будівельного профілів. ( викладачі та майстри в/н, члени комісії).
2. Доповідь по проблемній темі (Твєрдой І.М.)
3. Підготовка творчого звіту про роботу МК за 2020-2021 н.р.. (Голова МК, члени комісії)

Червень 2021:
1. Результати ППА учнів гр 20 -16 за професією « електрогазозварник» Розряд: другий. ( викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Фролов В.В.).
2. Доповідь по проблемній темі (Дунаєв П.Є.)
3. Проведення моніторингових досліджень. (члени МК)
4. Проєкт плану роботи МК на 2021-2022 н.р..

Серпень 2021:
1. Результати ППА учнів гр 19 -26 за професією « електрогазозварник» Розряд: четвертий. ( викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Твєрдой І.М.).
2. Про результати ППА учнів гр 18 -36 за професією « електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» Розряд: другий. ( викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Іванов В.М.).
3. Підведення підсумків роботи методичної комісії за 2020 – 2021 н.р.
( голова метод комісії Горбачова Н.Г.).

Комментарии запрещены.