ПЛАН РОБОТИ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ НА 2021 -2022 н.р.

Вересень 2021:

 1. Розгляд та схвалення методичних тем членів комісії для опрацювання у 2021 – 2022н.р. (члени комісії).
 2.  Схвалення графіка проведення тижнів професійної майстерності за робітничими професіями електрогазозварювального профілю на 2021-2022н.р. (заступник директора з НВР, методист, голова мк).
 3. Обговорення і затвердження графіка проведення консультацій та додаткових занять. (голова та члени комісії).

  Жовтень 2021

 1. Аналіз контингенту здобувачів освіти груп першого курсу. (голова та члени комісії).
 2. Участь в семінарі-практикумі педпрацівників з професії «Електрогазозварник». Тема: «Професійна компетентність випускника як результат інноваційної діяльності в умовах навчально-практичного центру інноваційних зварювальних технологій» (за умови сприятливої епідеміологічної ситуації) 27.10.2021 (відповідальний Немченко М.М.) на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (профільні викладачі та майстри в/н).
 3. Участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE”  (м. Запоріжжя , виставковий центр « Козак-Палац») здобувачів освіти з професії «електрогазозварник» (профільні викладачі та майстри в/н).

Листопад 2021

 1. Розгляд та схвалення основних напрямів профорієнтаційної роботи з   випускниками шкіл міста та району з метою забезпечення державного замовлення  з набору учнів за робітничими професіями на 2021 – 2022 н.р.    ( голова та члени комісії ).
 2. Участь у майстер-класі, тема «Створення та використання інтерактивних робочих аркушів» в Google Classroom (профільні викладачі та майстри  в/н).
 3. Аналіз участі у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE”  ( м. Запоріжжя , виставковий центр « Козак-Палац») здобувачів освіти з професії «електрогазозварник» ( профільні викладачі та майстри в/н).                                                                                      

Грудень 2021:

 1.   Проведення ДКР з предметів загально–професійної та професійно–технічної підготовки здобувачів освіти  I–IV курсів з робітничих професій електрогазозварювального профілю. ( профільні викладачі).
 2. Доповідь по проблемній темі (Горбачов Ю.І.)

 Січень 2022:

 1. Результати навчально–виробничої роботи учнів з робітничих професій у І
  півріччі 2021 – 2022 н.р. (профільні викладачі та майстри виробничого навчання).
 2. Аналіз результатів директорських контрольних робіт з предметів загально – професійної та професійно–технічної підготовкиздобувачів освіти  I – IV курсів з робітничих професій електрогазозварювального профілю. (профільні викладачі).
 3. Доповідь по проблемній темі (Горбачова Н.Г.)

Лютий 2022:                               

 1. Про творчі звіти викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються. (профільні викладачі та майстри виробничого навчання).
 2. Про результати ППА учнів групи 20-26 за професією «електрогазозварник» Розряд: третій. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Фролов В.В.).
 3. Розгляд та схвалення плану заходів з проведення тижня професійної  майстерності з професії “електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” в лютому 2022 р. ( профільні викладач та майстри в/н).

 Березень 2022:

 1. Про результати ППА учнів групи 18-46 за професією «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» Розряд: третій. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Іванов В.М.).
 2. Аналіз проведення тижня професійної майстерності з професії “електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах” в лютому 2022 року. (профільні викладач та майстри в/н).
 3. Доповідь по проблемній темі (Фролов В.В.)

Квітень 2022:

 1. Розгляд та схвалення основних вимог та рекомендацій щодо складу та послідовності виконання дипломної роботи випускниками групи 18–46.
  (голова методичної комісії, викладачі, майстри в/н)
 2. Доповідь по проблемній темі (Іванов В.М.)

 Травень 2022:

 1. Стан профорієнтаційної роботи майстрів в/н та викладачів електрогазозварювально го профілю. (викладачі та майстри в/н, члени комісії).
 2.   Доповідь по проблемній темі (Твєрдой І.М.)

Червень 2022:

 1. Про результати ППА учнів гр 21 -16 за професією «електрогазозварник» Розряд: другий. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Дунаєв П.Є.).
 2. Про результати ППА учнів гр 20 -26 за професією «електрогазозварник» Розряд: четвертий. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Фролов В.В.).
 3. Про результати ППА учнів гр 19 -36 за професією «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» Розряд: другий. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Твєрдой І.М.).
 4. Доповідь по проблемній темі (Дунаєв П.Є.)

Серпень 2022:

 1. Про результати ППА учнів гр 19 -26 за професією «електрогазозварник» Розряд: четвертий. (викладач Горбачова Н.Г. майстер в/н Твєрдой І.М.).
 2. Про результати ДПА учнів гр 18 -46 за професією «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» Розряд: четвертий. (викладач Горбачова Н.Г., майстер в/н Іванов В.М.).
 3. Підсумки річної атестації здобувачів освіти. (викладачі та майстри в/н, члени комісії).
 4.  Підведення підсумків роботи методичної комісії за 2021–2022 н.р. (голова метод комісії Горбачова Н.Г.)

Comments are closed.