Склад комісії класних керівників

– Марєєва О.С..  – голова комісії, бібліотекар;

– Фролова Т.М – член комісії, викладач української мови та літератури, гр.20-16 «електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт»;

– Залозна Н.Ю. – член комісії, викладач інформатики, гр.18-41 «кухар, кондитер»;

– Морозова С.М. – член комісії, викладач спецдисциплін кухарів, гр.19-31 «кухар, кондитер»;

– Шелухіна З. В. – член комісії, викладач фізики,  гр. 21-18 «перукар»;

– Горбачова Н.Г. – член комісії, викладач спецдисциплін електрогазозварників , гр.21-16 «електрогазозварник»;

– Марченко С.В. – член комісії, викладач географії, фізичної культури гр.18-46 «електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт»;

– Свистунова В.С. – член комісії, викладач математики, гр. 19-36 «електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт»

– Лапченко І.О. – член комісії, викладач історії, гр.19-37 «кравець»

– Короткова О.Є.- член комісії, викладач спецдисциплін кухарів, гр. 20-21 «кухар, кондитер»;

– Кременчуцька А.І.– член комісії, викладач англійської мови, група 21-11 «кухар, кондитер»;

– Пшеничний В.В. – член комісії, викладач спецдисциплін, гр. 102 «тракторист – машиніст»;

– Шереметьєва К.О. – член комісії, викладач англійської мови, гр. 103 «тракторист машиніст»;

– Погібєлєв О.І. – член комісії, викладач математики, гр. 101 «тракторист машиніст»;

– Пшенична І.В. – член комісії, викладач біології, гр. 16 С «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»;

– Шелухін С.С. – член комісії, викладач спецдисциплін, гр. 21-13 «електромонтерів»;

– Ручкіна І.В. – член комісії, викладач української мови, гр. 20-20 «маляр, штукатур»;

– Олійник Я.І.. – завідуюча бібліотекою;

– Набока І.Й. – вихователь гуртожитку;

– Кавун Л.А. – заступник директора з ВР;

– Сухарєва Є. М. – керівник гуртка;

– Рогова Т.М. – керівник гуртка;

– Мєшков В.В. – керівник гуртка;

– Анцибор В.І. – керівник гуртка;

– Бабіна О.В. – практичний психолог.

Comments are closed.