ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ ЗАГИБЛИХ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

photo_2024-02-14_19-46-03    Українські чоловіки та жінки завжди славилися мужністю, героїзмом, вірністю військовому обов’язку. Так було і триває досі.
Щороку 15 лютого в Україні відзначають день пам’яті загиблих воїнів, що приймали участь у війнах поза межами держави та День виведення військ з Афганістану. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон. Відтоді ця дата увійшла в історію як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Війна в Афганістані – це жахливе військове вторгнення СРСР до Афганістану під приводом боротьби проти повстанських груп моджахедів, що захищали свою державу, яке тривало протягом майже 10 років – 1979-1989 рр.. Тисячі невинних людей, сімей, військових загинули під час жорстокого та виснажливого протиборства. З них понад 3 тисячі українців, які більше ніколи не повернуться додому.
Більше 160 тисяч українців служили в Афганістані, серед них були і працівники та випускники нашого навчального закладу.
Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося виконувати бойові накази поза межами своєї держави, жертвуючи власним життям. Дякуємо всім ветеранам трагічної війни! Світла пам’ять загиблим!

Майстер виробничого навчання              Олексій Єременко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.