У нашому освітньому закладі вже склалася традиція
проводити Тиждень права напередодні Міжнародного Дня Прав Людини.
Вже другий рік поспіль цей Тиждень проходить дистанційно через війну, яку розв’язала росія проти України та окупувала наші території і наше рідне місто. І, хоча ми не можемо зараз навчатися у своїх класах, від традицій не відійдемо!
Наступні п’ять днів ми будемо говорити про права людини, про те, як їх знищують ті, хто назвався “асвабадітєлямі” і вдерся на нашу землю та про тих, хто виборює наше право на існування на фронті…
Сьогодні перший день нашого Тижня Права.
Викладач Ірина Лапченко