Сьогодні відбувся XVІ форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. На форумі молодь профтеху говорила про роль учнівського самоврядування та волонтерства у закладах професійної освіти. В заході взяли участь 55 представників освітніх закладів області.
Багатопрофільний центр ПТО представляв Єгор Процишин, він звітував про проведену профорієнтаційну роботу закладів освіти в області. Після смак форуму такий – молодь вірить у ПЕРЕМОГУ і чекає на деокупацію області, а поки чекатиме – буде плідно працювати.
Заступник директора Наталія Федорченко