6 жовтня – Всесвітній день охорони місць проживання

1a3aeb69586d313b8d3f3c742aa4a5da-0     Щорічно, 6 жовтня, відзначається Всесвітній день охорони місць проживання, який покликаний нагадати кожному з нас про необхідність захисту не тільки флори й фауни, а, в першу чергу, середовища їх існування. Цей день був започаткований у 1979 році в рамках Конвенції про охорону дикої фауни і флори і природних місць існування в Європі (Бернської конвенції).

Протягом усієї історії розвитку людина змінює природу, у тому числі і середовище існування тваринного і рослинного світу. Темпи зникнення видів наразі різко зросли і до переліку видів тварин та рослин, що зникають, залучаються все нові й нові види, які до цього були цілком життєздатні.

Всесвітній день охорони місць проживання заснований для того, щоб нагадати людству про те, що ми, люди, є лише частиною природи, ми живемо і розвиваємося за її законами.

В ці важкі для нас дні, ми не втратили людяності, наші воїни рятують тварин від війни, від наслідків варварського руйнування та затоплення нашої землі рашистами. Життя має тривати – ось наш девіз.

Тому закликаємо будувати своє життя так, щоб зберегти і передати майбутнім поколінням все розмаїття і красу тваринного і рослинного світу нашої планети.

Начальник штабу цивільного захисту                                                      О. Єременко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.