Щороку 21 вересня ми, мешканці Молочанська, відзначаємо День міста. Саме цього дня 1943 року наше місто було звільнено від німецько-фашистських загарбників. Цьогоріч подвійна дата – 80 років від деокупації та 220 років від заснування Молочанська. Вітаємо всіх мешканців зі святом! І нехай наразі доля розкидала більшість молочанців по всьому світу, пам’ятаємо: Молочанськ – це Україна! (У відео використано фото від DivaAntifeev)
Викладач української мови Ірина Ручкіна