Так вже склалося, що вересень – місяць спорту у БЦ ПТО, який присвячений Дню фізичної культури та спорту, олімпійському тижню. Два роки тому ми всі змагалися, співали, посміхалися, смакували кулішом і раділи, бо тоді не було переможців і переможених. Це завжди було свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників та спортсменів. Ми не маємо змоги сьогодні зібратися разом на подвір’ї освітнього закладу, бо там останні свої дні доживають колаборанти, але ж ніщо не завадить нам цінувати спорт, займатися ним і поширювати знання про здоровий і спортивний спосіб життя. Війна змінила все, але… не наші традиції, а значить попереду у нас спортивне свято, на якому ми зможемо побачити хто, як і де тренується сьогодні.
Заступник директора Наталія Федорченко