Гортаючи архівні фото Багатопрофільного центру ПТО, можна прослідкувати всю діяльність освітнього закладу, принаймні навчальний і виховний процес так точно. А ще можна поринути у атмосферу свята, бо кожен захід, то щось нове, веселе і таке, що може об’єднати у єдиному творчому пориві весь колектив. Вже лічені дні лишилися до Нового року, так хочеться , щоб він приніс нам ПЕРЕМОГУ і той святковий настрій, який панував у стінах нашого закладу завжди. Не вірите? Дивіться! Цей Новий рік ми зустрінемо разом з Україною і знову, попри всі негаразди, зі світлими думками та святковими емоціями, бо знаємо , що найкращі свята у нас попереду!
Заступник директора Наталія Федорченко