Відсьогодні в Центрі ПТО стартував тиждень української мови та літератури.
У цей день учні презентували «Я відкриваю Шевченка», продемонстрували знання щодо життя та творчості письменника у вікторині «Знавці Шевченкового слова». Найактивніші отримали сертифікати на підвищення оцінки з літератури за один урок.
Саме в день народження Кобзаря учні вирішили викликати на батл педагогів. А позмагатися хочуть у читанні поезії. Чи приймуть виклик педагоги? Чим зможуть відповісти? Чекати залишилося зовсім мало.
Голова методичної комісії Тетяна Фролова