Атестація триває

IMG_E7100  22.02.2021 у рамках атестації педагогічних працівників викладачем української мови та літератури Ручкіною І.В. проведено показовий урок української літератури.

21 лютого у всьому світі відзначається День рідної мови: кожна країна, кожна нація вшановує свою мову; оберігає й розвиває, щоб передати наступним поколінням цей безцінний дар. Одними з таких «хранителів» є поети. Тому урок було присвячено вивченню творчості поетів Токмаччини. Здобувачі освіти дізналися, що наш край багатий на поетів, ознайомилися з творчістю, дослідили та визначили спільне й відмінне в поезіях, зрозуміли, що треба любити рідний край, поважати традиції та культуру своєї малої Батьківщини. Також взяли участь у дослідницько-проєктній роботі «Сучасні поети Токмаччини», яка дала змогу дізнатися про нові імена в поезії нашого краю. А перевірити набуті знання учні змогли, надавши відповіді на завдання тесту в GoogleФормі й отримавши одразу результат. 

Особлива увага була приділена вихованню почуття шанобливого ставлення до митців свого краю як до особливо обдарованих людей та формуванню культурно-етнічної ідентичності особистості.

 

                                                   Методист      Людмила Панасенко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.