День кіно

1   «Фотографія – це правда. А кіно – це правда 24 кадри за секунду.»
 Жан-Люк Годар
 
Другий день предметного тижня був присвячений кінематографу. 
Під керівництвом викладача англійської мови Катерини Шереметьєвої була проведена англомовна гра-квест «OSCAR hunting». Реалізована за унікальним сценарієм, гра складалась з логічних, ігрових, пошукових завдань та завдань з елементами неочікуваності. У квесті взяли участь п’ять команд. Учні виконували завдання, демонструючи знання з англійської мови, кіномистецтва та зарубіжної літератури. Після підведення підсумків місця розподілилися наступним чином: 1 місце – група 102, 2 місце – група 100, 3 місце – група 16-С.
Продовжився другий день переглядом англомовних фільмів, адже це чудовий спосіб покращити сприйняття мови на слух, поповнити словниковий запас, вивчити правильну вимову. А перегляд англомовних фільмів заснованих на книжках англомовних авторів має подвійний ефект: відбувається не тільки покращення рівня англійської, а й занурення у світ класичної та сучасної літератури. Тому під керівництвом викладачів англійської мови Катерини Шереметьєвої та Анастасії Кременчуцької учні Центру ПТО здійснили віртуальні подорожі до кінотеатрів. Під час перегляду екранізації роману Джона Майкла Ґріна «The Fault in Our Stars» («Провина зірок») учні розмірковували над проблемою, як жити далі тим, кому було поставлено страшний діагноз, як уміння бачити позитивне здатне зробити останні миті життя максимально щасливими. А під час перегляду екранізації роману Шарлотти Бронте «Jane Eyre» («Джейн Ейр») учні ознайомилися із творчістю англійської письменниці та з її найкращим романом про непросту долю сироти із сильним характером.  
 Здобувачі освіти мали можливість обговорити тематику і проблематику творів та перевірили своєрозуміння цих шедеврів у вікторині. Учні отримали багато позитивних емоції  та мотивацію до вивчення  англійської мови та читання творів зарубіжної літератури.
 
 
Викладач англійської мови                                          К. Шереметьєва
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.