Пізнавальний день

001 Книжки — кораблі думки, що мандрують хвилями часу.

Френсіс Бекон
 
Сьогодні, 08 лютого, розпочався Тиждень зарубіжної літератури та англійської мови. Це було справжнє занурення у світ літератури. 
Була проведена відеопрезентація «Книги-ювіляри 2021», під час якої викладач зарубіжної літератури Катерина Шереметьєва ознайомила здобувачів освіти із книжками-ювілярами 2021 року, які відрізняються глибиною сюжету, історичною правдивістю та актуальністю висвітлених проблем. Для деяких учнів було відкриттям, що деякі книжки читають вже 905 («Повісті минулих літ»), 700 років («Божественна комедія» Данте Аліг’єрі).
Віртуальні екскурсії до найвідоміших бібліотек Лондона, Нью-Йорка, Олександрії, Бірмінгема, Праги, Ріо-де-Жанейро, Дубліна дозволили побачити, що в цих будівлях є щось більше, ніж читання. 
Викладач зарубіжної літератури Анастасія Кременчуцька запропонувала здобувачам освіти переглянути відеолекторії «Безмежний світ зарубіжної літератури», «Україна і зарубіжні письменники». Під час перегляду учні дізнались цікаві факти про письменників: хто з них мав українське коріння, хто саме на Україні знайшов особисте щастя, а для кого українська земля стала джерелом натхнення.
Після перегляду відеоматеріалів учні поділилися своїми враженнями та почуттями від побаченого. Отримавши естетичне задоволення учні поглибили свої знання із зарубіжної літератури та перевірили свої знання під час тестових завдань.
І дійшли висновку що:
 
Рушай вперед!Вагатися ж не слід –
Набудеш вражень, досвіду, культури!
Адже перед тобою дивний світ
ЇЇ Величності Літератури! 
 
Організаторами тижня заплановано багато заходів, отже тиждень буде насиченим!
 
Викладач англійської мови та зарубіжної літератури Катерина Шереметьєва
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.