Вибори Президента Ради учнівського самоврядування в м. Молочанськ

00    ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» має навчальні  корпуси в м. Молочанськ  і в  м.Токмак, які знаходяться один від одного на відстані 12 кілометрів. З метою  повноцінного функціонування учнівського активу було вирішено створити дві Ради учнівського самоврядування, які працюють відповідно до Положення та  за спільним річним планом роботи.

В зв’язку з карантинними обмеженнями,  попередній Президент Ради учнівського самоврядування в м. Молочанськ не зміг вчасно передати свої повноваження, тому його обов’язки тимчасово виконував заступник. На черговому засіданні Ради учнівського самоврядування було прийнято рішення обрати Президента. Кандидати були запропоновані активом Ради учнівського самоврядування, а дехто проявив власну ініціативу.

Таким чином, на посаду Президента Ради учнівського самоврядування свою кандидатуру запропонували четверо кандидатів: Кічігін Максим (староста гр. 101), Коломієць Антон (староста гр. 102) та здобувачі освіти групи 16-С Бєлоусов Ярослав і Сосницький Данило.

Протягом місяця, здобувачі освіти були ознайомлені з передвиборчими програмами, самі ж кандидати проводили активну агітацію.

А вже 1 лютого відбулись вибори.  За підрахунками виборчої комісії президентом Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» (м. Молочанськ) став Кічігін Максим!

Учнівський та педагогічний колективи Центру вітають з перемогою Максима та бажають йому творчості, цілеспрямованості, успіхів на цій почесній і відповідальній посаді!

Куратор Ради учнівського самоврядування  Оксана Бабіна

Bookmark the permalink.

Comments are closed.