9 грудня, в рамках тижня історії та права, здобувачі освіти першого і другого курсів Багатопрофільного центру ПТО брали участь у брейн-рингах на уроках історії та права, де показали гарні результати та предметні й комунікативні компетентності. Кращими в змаганнях виявилися команди “Археологи” i “Судді” груп 19-26 та 20-16. Дякуємо всім учасникам та вітаємо переможців!
Викладач історії і права Ірина Лапченко