Друга декада вересня для токмачан – дні особливі. Всі ми згадуємо захисників нашої землі, віддаємо шану загиблим під час визволення токмаччини. Приємно, що Багатопрофільний центр ПТО має друзів: колектив Токмацької бібліотеки, екскурсоводів, директора міського краєзнавчого музею , колективи інших закладів освіти і культури. Всі ми разом працюємо над збереженням пам’яті про воїнів—визволителів. Сьогодні учениці Центру ПТО мали прекрасну нагоду відвідати зал бойової Слави у мiському краєзнавчому музеї. Щиро вдячні за цікаву екскурсію Людмилі Сухоруковій і чекаємо наступної зустрічі .
Заступник директора Наталія Федорченко