Діяльність

         Для вирішення стратегічних питань розвитку Багатопрофільного центру ПТО та ефективної взаємодії з громадськістю, в інтересах підвищення якості освітніх послуг у закладі створено наглядову раду. До її складу увійшли керівники, яким довіряє громада Токмака і Молочанська, які не словом, а справами довели свою компетентність. Під час зустрічі директор БЦ ПТО Сергій Шевченко розповів про перспективи, фінансово-економічну та господарську діяльність закладу, були намічені подальші шляхи взаємодії з представниками наглядової ради та нові плани і перспективи щодо розвитку Багатопрофільного центру ПТО. Ми вдячні нашим гостям та партнерам за нові ідеї, які, поза сумнівом, будемо втілювати у життя!

Екскурсія на підприємство

 Сільськогосподарський виробничий кооператив «Мирний» – найбільше господарство району, який очолює голова Хижук Володимир Миколайович. СВК «Мирний» є одним із базових підприємств нашого освітнього закладу, тому здобувачі освіти отримали запрошення приїхати та побачити, як проходять весняно-польові роботи. Учні мали можливість спостерігати за підготовкою сільськогосподарської техніки до передпосівного обробітку ґрунту та посіву ярових культур.

Співпраця з підприємствами завжди цікава і корисна. Здобувачі освіти можуть не лише побачити, як по-справжньому працює виробництво, а й пригледіти майбутнє місце роботи.

Comments are closed.