З нами найсмачніше!

01.6    Кулінарний конкурс «Страви для пікніка» від Токмацької міськрайонної газети «Таврія» завершився беззаперечною перемогою Багатопрофільного центру ПТО, переможцями стали колектив педагогів БЦПТ, а призерами – колектив учнів групи 20-11 на чолі з майстром виробничого навчання Юлією Кірічек,  а також наш справжній Чоловік-золоті руки і ясний розум!!! Євгеній Лаврененко разом зі справжньою  красунею і господинею Яною Олійник. Вітаємо вас усіх і дякуємо за популяризацію освітнього закладу та ваш кулінарний талант. 

Заступник директора Наталія Федорченко

Наглядова рада- це співпраця

00   Наглядова рада освітнього закладу це не лише про «наглядати!», це про Сприяти, Допомагати, Підтримувати, Надихати на нові звершення. Саме так працює наглядова рада Багатопрофільного центру ПТО. Сьогодні представниця наглядової ради БЦПТО Людмила Арман відвідала з робочим візитом учнів, які проходять літню практику у оздоровчих закладах. Людмила Анатолівна відмітила високу організацію виробничого процесу, нове сучасне обладнання базових підприємств, почула відгуки про наших кухарів, поспілкувалася з учнями та педагогами. А ще разом із ведучим рубрики «Готуємо з «Таврією» членом Національної спілки журналістів України Михайлом Арманом вручила подарунки переможцям та призерам кулінарного конкурсу, який редакція газети “Таврія”проводила за підтримки НСЖУ та ТМ “DANSOY”.

Заступник директора Наталія Федорченко

Настрій – ЛІТО!

  218867582_1094927207711795_2668805145109008755_nЕкватор літа вже позаду, і учні на практиці, і ми у Багатопрофільному центрі ПТО вже рахуємо дні до початку навчального року і до зустрічі. А поки що радіємо кожній звістці від практикантів з смт Кирилівка. Сьогодні у ДОЗ ” ЗМІНА” вітали іменинників, і як же без святкового торта? Від такого торта, якого б вистачило на усіх! Наші майстри Юлія Кірічек та Надія Кременчуцька з гарним настроєм і посмішками працювали над його створенням, а практиканти-кухарі по-святковому привітали іменинників у таборі, бо учні Багатопрофільного ЦПТО не лише уміють готувати, а ще й знають як дарувати гарний настрій!
 
Заступник директора Наталія Федорченко