Всесвітній день охорони праці

оп     Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади – до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці. Цьогоріч через карантин тема та девіз збігаються з проведенням профілактичної роботи щодо коронавірусу Govid-19 – «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».
До початку пандемії Міжнародна організація праці (МОП) планувала присвятити День охорони праці 2020 іншій проблемі — насильство і домагання у сфері праці.
Міжнародна організація праці так обґрунтувала зміну теми:
Зростає занепокоєння щодо швидких темпів поширення коронавірусної інфекції у одних регіонах світу та щодо спроможності зберегти тенденцію до їх скорочення — в інших. Уряди, роботодавці, працівники та їхні організації стикаються з колосальними викликами, намагаючись боротися з пандемією COVID-19 і забезпечити безпечні та здорові умови праці. На додаток до нинішньої кризи, має місце стурбованість щодо відновлення діяльності у спосіб, який забезпечить підтримання прогресу, досягнутого в припиненні передачі інфекції.
МОП прагне використати цей день для підвищення обізнаності щодо впровадження безпечної практики на робочих місцях і ролі, яку відіграють служби охорони праці на роботі.

Викладач з охорони праці Л. Панасенко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.