Зима, що нас змінила (20.02.2014)

000     20 лютого 2020 року у нашому освітньому закладі  відбулись заходи  щодо вшанування тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на Сході України.

В бібліотеці була проведена тематична виставка «Борці за незалежність України», був представлений перегляд  документального  фільму «Небесна сотня», з якого здобувачі освіти дізналися про Майдан, життя та любов, про ті відповідальні моменти, коли людина стоїть перед вибором: жити чи померти за рідну Землю.

Небесна сотня заплатила за свої переконання найвищу ціну – віддала життя. Вони не прагнули ставати героями, вони просто йшли на Майдан за покликом серця, душі і з переконанням, що на Україну чекає світле майбутнє.

Вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність. Їх жертва не має бути марною. Кожен має змінитися. Змінюючи себе, ми змінюємо Україну.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

                                                 Завідуюча бібліотекою                          Яна ОЛІЙНИК

Bookmark the permalink.

Comments are closed.