«Час і досі не загоїв рани»

001Згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день приурочений до річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

Щорічно напередодні цієї дати ми віддаємо данину пам’яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок. 

12 лютого в нашому освітньому закладі викладачем Пшеничною І.В. був проведений виховний захід «Час і досі не загоїв рани», присвячений Дню виведення військ з Афганістану.

Гостями заходу були  наші працівники, які були учасниками бойових дій в Афганістані у 1979-1989 роках Пшеничний В.О., Горлач В.В., Головін Ю.В. та Мартиненко В.Г. Вони  поділилися зі здобувачами освіти своїми спогадами про події тих років, розповіли про свій військовий досвід.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав завідуючою бібліотеки була оформлена тематична книжкова виставка, на перервах був організований показ відеороликів, в яких розповідалось про історію воєнних конфліктів, в яких брали участь українські воїни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих земляків.

         «Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися з тієї війни».

                                                                    Завідувач бібліотекою  Я. ОЛІЙНИК

Bookmark the permalink.

Comments are closed.