Майбутнє за енергоефективністю!

 000     Екватором тижня став позакласний захід «Енергозбереження в побуті». Викладач спецдисциплін Шелухін Сергій Станіславович та голова методичної комісії Ковальов Олександр Михайлович провели для здобувачів освіти захід, де проінформували про  проблему сьогодення енергоефективності в побуті. Учні ІІ курсу з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» доповнювали виступи викладачів доречними доказами з енергоефективності.

Майбутнє за світлодіодами! Саме про такий вид освітлення розповів Олександр Прилуцький. Підвищенням тарифів на електроенергію стає все більш актуальним питанням економії. Світлодіодні лампи суттєво знижують витрати на освітлення без шкоди довкіллю. Тож таки дамо зелене світло лед лампам!

Дбай про довкілля за кермом або поради для економії пального.

Економія палива залежить у першу чергу від вибору вашого майбутнього авто,  зауважив Денис Калина. Марка, потужність і величина автомобіля суттєво визначають витрати палива, фінансів, а також рівень забруднення довкілля під час його експлуатації.

Батарейка – наш друг! Про проблему утилізації батарейок розповів Богдан Рябой. Це зручне джерело електричної енергії. Викидати використану батарейку в сміття небезпечно, зберігати вдома теж. Щоб суттєво зменшити об’єм сміття, небезпечного для природного довкілля та нашого здоров’я, долучайтесь до акції щодо збирання використаних батарейок.

«Ми розпочали – далі ваші дії» – девіз нашої акції.

Викладач Сергій Шелухін

Bookmark the permalink.

Comments are closed.