Цікава екскурсія

000   Така вже склалась традиція, що перед відзначенням Дня рятівника наш освітній заклад проводить захід разом з підрозділом  ДСНС  нашого регіону . Так і цього року ми провели екскурсію до пожежної частини нашого міста, де учні познайомилися з нелегкою службою рятівників. Учні груп № 19-16 ( електрогазозварники) та № 19-17 ( кравці ) з цікавістю ознайомилися з складною пожежною технікою та бойовим оснащенням рятувальників. 

   Для нас була організована учбова тривога по тушінню осередку займання в якій ми також взяли участь. Учень групи № 19-16 Кононенко Артем та учениця групи № 10-17 Данілова Даша  перевдягнулись в уніформу та допомагали в тушінні пожежі : прокладали пожежні шланги , збивали полум’я  струменем  води і з честю впорались з поставленим завданням. Їх активно підтримували товариші, по закінченню дружно аплодували,вітали з перемогою.

   Екскурсія пройшла в цікавій атмосфері, по закінченню учні подякували рятівникам, а ті в свою чергу нашим учням , а також поздоровили з наступаючим святом , пригостили смачним короваєм, який приготували наші учні і майстри кухарі, та побажали успіхів в нелегкій роботі.

Начальник штабу ЦЗ    Єременко О.М.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.