«Сміються, плачуть солов’ї…»

  25 березня 2019 року викладачем української мови та літератури Ручкіною І.В. був проведений

показовий урок з української літератури у групі 15 С на тему «Музичність, звукова виразність поезій Олександра Олеся. Прагнення гармонії людини і природи («Чари ночі»). Експресивне вираження патріотичних почуттів («О слово рідне! Орле скутий!..»).

       Весна – час, коли природа пробуджується від зимового сну. Люди, зачаровані красою оновленої природи, прагнуть співати, любити й жити … Саме таким настроєм був пройнятий урок, на якому здобувачі освіти мали змогу поринути у чарівний світ поетичного слова. Читаючи та аналізуючи вірші, учні відкрили для себе Олександра Олеся як співця кохання, радості й життя.

       Протягом уроку учні визначали провідні мотиви поезій «Чари ночі» та «О слово рідне! Орле скутий!..», досліджували вплив неоромантизму та символізму у цих поезіях. А використання сучасних технологій (робота в додатках Google Клас та Padlet)  сприяло розкриттю творчого потенціалу здобувачів освіти, дало змогу узагальнити інформацію з теми, що вивчається, та креативно підійти до виконання завдання; викладачеві ж дало змогу швидко та ефективно перевірити та оцінити знання учнів. Здобувачі освіти з інтересом та натхненням працювали з додатками Google у своїх гаджетах.

Урок пройшов пізнавально, цікаво та натхненно, залишаючи в учнів романтичний настрій, бо «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

                                                           Викладач української мови та літератури Ручкіна І.В.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.