Тиждень природничо-математичних дисциплін

Не навчайте дітей так, як навчали вас,
бо вони народилися в інші часи.
Конфуцій

З 18 по 23 березня 2019 року в ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» проводився Тиждень природничо-математичних дисциплін. Викладачами було організовано низку тематичних заходів, які викликали жваве зацікавлення в учнів освітнього закладу.
Все розпочалося показовим уроком з біології «Індивідуальний та початковий ембріональний розвиток організмів» у групі 15С «слюсар з ремонту автомобілів, ІІ курс», де здобувачі освіти поглибили знання, показали вміння використовувати на уроці власні гаджети. Під час уроку викладач Пшенична І.В. використовувала технології «Kahoot», «Plikers», які дають можливість швидко опитати одночасно всіх учнів та відразу отримати результат на екран.
Знайти необхідну інформацію, проаналізувати, систематизувати та вирішити поставлені задачі під час квесту «Інтегрований курс «Природознавство» на перервах вирішувалось здобувачами освіти миттєво та з цікавістю. Представники із груп показали свою кмітливість та логічне мислення, пам’ять, спостережливість. Ким би не збирався стати учень, який фах не обрав би, йому потрібно правильно і швидко міркувати, діяти організовано, враховуючи обставини і наявні ресурси.
До Всесвітнього дня води викладачі біології та екології Пшенична І.В. та Лобач М.І. провели вікторини «Вода – джерело життя», «Вода звичайна й незвичайна», де учні дізнались багато нових фактів про властивості води.
Розрахунки та найважливіші математичні дії, які потрібні в житті, сьогодні може зробити кожен. Так викладач Свистунова В.С. провела інтелектуальну гру з математики між учнями групи 18-13 (електромонтери, І курс) та 18-18 (перукарі, І курс) «Що? Де? Коли?». Дуже цікаво та пізнавально пройшла ця гра, справивши на учнів позитивне враження.
Екватором Тижня став День географії «Відкриваємо світ разом». На перервах працював географічний відеозал «Море чудес», а також фотовиставка «Мої мандри ріднокраєм». Викладач географії Марченко С.В. провів виховну годину для учнів групи 18-16 (електрогазозварники, І курс) «Географія спорту».
Команда дівчат та команда хлопців брали участь у географічній грі «Хто зверху, або галопом по Європі», вражаючи своїми знаннями присутніх. Викладач Панасенко Л.Б. підібрала настільки цікавий матеріал, що із захопливістю брали участь у грі не лише учні, а й гості позакласного заходу.
Корисну дослідницьку роботу з фізики разом з учнями провели викладачі Шелухіна З.В. та Ковальов О.М.. Учні групи 17-26 (електрогазозварники, ІІ курс) під час проведення творчих робіт, дослідів користувались основними поняттями і законами фізики, навчились пояснювати фізичні явища і процеси. Сподіваємось, що набуті знання і досвід знадобляться в подальшій діяльності.
Закінчився Тиждень веб-квестом з інформатики, проведеного викладачем Залозною Н.Ю. та підведенням підсумків.
Шановні учні, ми щиро вдячні Вам за Вашу зацікавленість заходами Тижня, за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів, за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!
Сердечно вітаємо всіх переможців творчих та інтелектуальних конкурсів, вікторин та інтелект-рингу!

Голова методичної комісії природничо-математичного циклу Лобач М.І.
Голова методичної комісії гуманітарних наук Ручкіна І.В.
Методисти Панасенко Л.Б., Шелухіна З.В.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.