Пам’яті Шевченка

IMG_1631      9 та 10 березня – пам’ятні для кожного українця дати, день народження та роковини смерті Великого Кобзаря.

     У ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» протягом 4-7 березня відбулися заходи, присвячені святкуванню річниці народження та вшанування пам’яті Тараса Шевченка. У рамках Шевченківських днів відбулися різноманітні за спрямованістю заходи, метою яких було актуалізувати та поширити раніше набуті знання з творчості та біографії Тараса Григоровича Шевченка,  формувати та розвивати ключові компетентності здобувачів освіти.

     Зокрема, представники кожної групи взяли участь у літературній вікторині «Сторінками життя Тараса Шевченка». Учасникам були представлені різноманітні завдання, пов’язані з біографією та творчістю Тараса Шевченка. Перемогу здобула команда груп 11 КП та 99.

    5 березня відбулася українознавча гра «Соняшник», у якій взяли участь 9 представників нашого навчального закладу.

   Поринути у атмосферу XIX століття, розгадати ребуси та згадати (або, навіть, з’ясувати) цікаві і невідомі загальному колу читачів факти з життя Кобзаря можна було, взявши участь у Шевченко-квесті. Солодкі призи за перемогу у ньому отримали учні груп 14 С та 98.

викладач Ручкіна І.В.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.