Центр ПТО відчиняє двері гостям…

pic (16)   Весна іде – красу несе! Саме під такою назвою сьогодні в Центрі ПТО відбувся День відкритих дверей. На свято були запрошені учнів шкіл Токмака , приємно зазначити, що не було жодного вільно місця в залі, гостей було надзвичайно багато. Ясна річ, всі хвилювалися, коли актова зала наповнювалася дитячими голосами, проте найбільшою втіхою стало інше – гості полишали освітній заклад в гарному настрої.

   Над створенням святкового весняного настрою працювали учні – гуртківці на чолі з керівником Тетяною Роговою. І , як завжди, свято пройшло весело, невимушено, по-родинному тепло і затишно. Всі мали змогу відчути весняне тепло через музику, танці, забави. Згадали ми, що і смачна Масляна  цього тижня теж жінка, тому і весь тиждень буде смачний і жіночий))), познайомили гостей з професіями, за якими здійснюється підготовка в Центрі ПТО, на останок пригостили випічкою.

            Отож, найпрекрасніші жінки, зі святом вас весни, кохання, жіночності і ніжності! Залишайтеся щодня во-весняному щасливі і красиві, нехай в душі завжди паунє весна!

 

                                                                Заступник директора з НР Наталія Федорченко

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.