Казка вчить, як на світі жить…

Pic (36)   Урок літератури – це перш за все не предмет, а засіб виховання особистості. Адже розкриваючи духовне, література відкриває вічне, невмируще.

   12 грудня в Центрі ПТО викладач зарубіжної літератури  Короткова О.Є. провела показовий урок на тему «Особливості сюжету і композиції твору Гофмана «Крихітка Цахес». Викривальний зміст твору. Гротескні образи».

   Викладач використовувала різні форми та методи роботи: стратегія «Ромашка запитань Блума», розташування ілюстрації до твору в хронологічному порядку, еврестична бесіда, асоціативна головоломка нового покоління «Кроссенс», кластери, схеми композиції, сенкани, рефлексія (розмірковування).

   Під  час уроку учениці називали сходинки «зросту» героя, характеризували його вчинки. Також давали характеристику іншим героям повісті-казки. Доречно зазначити те, що дівчата активно висловлювали особисте ставлення до проблем, що порушуються у  творі. Структура уроку була ретельно продумана, всі етапи були логічно пов’язані і плавно переходили з одного виду діяльності в інший. З метою досягнення освітніх завдань викладач використовувала інтерактивні засоби передачі інформації. Під час уроку учениці були активними та проявили неабияку зацікавленість.

no images were found

                                                                                                                              Викладач Фролова Т.М.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.