Тиждень електрогазозварників розпочато…

IMG_7435   Понеділок  в Центрі ПТО розпочався тижнем професійної майстерності за професією «електрогазозварник». Про переваги цієї  професії можна говорити довго, але зазначу одне – сьогодні  зварники користуються великим попитом на ринку праці.

  Відкрили тиждень зварників випуском інформаційного стенду «100 років Борису Патону». І учні Центру ПТО, і гості, які відвідали нас, з цікавістю переглянули виставку виробів, виготовлену методом зварювання та кування. В цей день до нас завітав друг , наставник, авторитетна особистість у ковальській справі – член ради майстрів ковальської майстерності України Ракшевський Олександр. Для учнів шкіл, учнів Центру Олександр разом з майбутніми зварниками 2-3 курсів провів майстер-клас, на якому продемонстрував прийоми володіння «живим металом», у його золотих руках звичайний метал перетворювався на чарівні квіти.

   Колектив Центру ПТО працює як єдиний  живий організм, тому сьогодні перший день тижня електрогазозварників став і Днем відкритих дверей (хоча і не планували). І зварники, і кухарі, і кравці радо зустрічали гостей, учнів  шкіл № 4, 6, 12, які залишали навчальний заклад задоволені, а для нас це найвища винагорода! Ми безмежно вдячні керівництву перелічених шкіл за співпрацю.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.