Останні акорди тижня

IMG_6898   В заключний день тижня з професії: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» 23 листопада 2018 року відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Степанова Валерія Івановича  з індивідуального водіння трактора на тему: «Підготовка до роботи трактора МТЗ-80; підготовка до пуску і пуск двигуна трактора. Контроль за роботою вимірювальних приладів системи трактора. Рушання трактора з місця до досягнення плавності руху. Керування трактором вздовж прямої та з поворотами».

   В ході уроку учень групи 100 Гуторов Сергій (І курс) набув початкових умінь та навичок із підготовки колісного трактора до виїзду, пуску двигуна та контролем за системами трактора.

   З великим інтересом і захопленням учень опанував перші вправи з рушання та зупинки трактора, а також водінню відповідно до маршруту по прямій із поворотами.

   В кінці уроку учень  отримав добру оцінку за вправу  (дев’ять) і був дуже задоволений обраною омріяною професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.