Азимут 2018

IMG_6288   У місті Запоріжжі 22 та 23 вересня 2018 проводився XІІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2018».

   Чемпіонат організував і проводив Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій. Змагання проводилися з метою підвищення рівня майстерності зі спортивного орієнтування, виконання спортивних розрядів, розвитку фізичного і духовного самовдосконалення, формування патріотичної особистості.

   У Чемпіонаті брали участь команди навчальних закладів міст та районів Запорізької області. Загальна кількість учасників 326 осіб.

   Команду ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» представляли троє вихованців:Горбань Ольга – група 11 КП, Коробка Давид -14С, Коркішко Володимир- 99 група.

Перший день змагань проходив в урочищі Домаха в районі гребного каналу, другий день проходив в міському парку «Дубовий гай».

             Результати змагань: 3 місце Горбань Оля група Ж-18, тренер Панасенко Л.Б.

             4 місце Коркішко Володимир група Ч-17,

             9 місце Коробка Давид група Ч-18,тренер Хоменко В.В..

   Насиченою і цікавою була програма чемпіонату. Учасники змагалися в особистій першості на чотирьох дистанціях в заданому напрямку відповідно своїх вікових груп.

   Наші вихованці підвищили рівень своєї майстерності зі спортивного орієнтування. Отримали новий досвід і навички орієнтування по пересіченій місцевості, долаючи природні перешкоди рельєфу, та активно провели свої вихідні дні з гарним настроєм.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.