ДЕНЬ ЗНАНЬ

DSCN5301   Сьогодні в нашому навчальному закладі відбулось свято, присвячене Дню Знань.  ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» гостинно відчинив двері для першокурсників, які прийшли здобувати робітничі професії, які нині є затребуваними  на ринку праці. Свято знань проходило в патріотичному стилі.

   Виконуючий обов’язки директора Шевченко С. В., привітав всіх присутніх зі святом, побажав учням успіхів в їх нелегкій праці – здобутті знань і засвоєнні професійних навичок, а педагогам терпіння і творчої наснаги.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулись педагоги.

   На урочистості завітали гості: Молочанський міський голова – Вольвач В. О. та голова правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Мирний» – Хижук В. М., які побажали терпіння, натхнення та нових звершень.

   Наприкінці свята учні, загадавши бажання, відпустили у небо жовто-блакитні кульки. Після урочистої лінійки всі розійшлися по аудиторіях на перший урок.

    А в цей же самий час в м. Токмак учні Центру теж святкували початок навчального року. Першокурсників привітали, подарувавши їм «знаряддя праці» для професійного зросту))), відзначили найкращих у професії та навчанні. Веселі пісні і танці створювали атмосферу свята. Та здивував всіх присутніх Дід Мороз, який переплутав свята Нового року та Нового навчального року. А потім сталося те, чого не очікував ніхто з присутніх. Дід Мороз запалив і гостей, і учнів, і педагогів. Словом, танцювали всі!!! Після чого символічно пролунав перший дзвоник і учні пішли на урок, який для них  підготували наставники.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.