Перехідний кубок з міні-футболу

1   25 травня 2018 року на футбольному полі ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» в м. Молочанськ  відбувся фінал кубку з міні-футболу за програмою  Спартакіади закладу серед учнів. У змаганнях взяли участь близько 50 учасників нашого закладу.

Міні-футбольний турнір проходив у 2 етапи – відбіркова та фінальна частини. За результатами змагань до фіналу потрапили найкращі футболісти м. Токмака і М. Молочанська.
Команди виборювали право потрапити до фіналу для продовження боротьби за призове місце.
У фінальній частині змагань перемогу з рахунком 2:1 у турнірі здобула збірна команда м. Молочанська (Філіппов Руслан, Пасько Максим, Кічма Вадим, Мальгінов Владислав, Василенко Олексій, Тарасов Дмитро, Калюжний Максим).    Другою стала збірна команда м.Токмака (Дружинець Юрій, Шарко Андрій, Лісний Артем, Космопуло Данило, Куліш Денис, Сазонов Станіслав, Баришев Максим)

Змагання з міні-футболу стали останнім видом у програмі Спартакіади навчального закладу. Переможці фіналу нагороджені перехідним кубком, грамотами та солодощами.