День пам’яті та примирення

IMG_5553   Вже третій рік поспіль до свята Перемоги додається і нова пам’ятна дата – День пам’яті та примирення. Її встановив своїм Указом Президент України Петро Порошенко й українці святкують цей день 8 травня.

   Тому розпочалися урочистості у ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» 8-го травня святковою ходою, присвяченою Дню пам’яті та примирення.

   Учні закладу і весь колектив пройшли до Обелісків загиблим воїнам під час ІІ світової війни в знак вшанування всіх загиблих у ті роки, як у м. Молочанськ, так і в м. Токмак.  Юнаки до підніжжя Братських могил поклали пам’ятні гірлянди.

   У м. Молочанськ з промовою перед присутніми виступила заступник директора з виховної роботи Кавун Л.А.: «Головне наше завдання – віддати данину героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Ми повинні подякувати людям, які стали на захист країни у різні часи».

   Також виступив викладач історії Стоянов Іван Афанасійович з інформацією подій, які відбувались на території нашого міста та району у роки ІІ світової війни.

   У м. Токмак у  бібліотеці учні відвідали виставку книг  «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Викладач історії України Піпнік Н.М. в музейній кімнаті нагадала всім про те, як наш навчальний заклад пережив воєнне лихоліття, хвилиною мовчання вшанували випускників, які загинули під час війни, захищаючи рідну землю. На позакласному заході, який провела Федорченко Н.В., учні згадали вірші українських поетів про II Світову війну, ще раз переконалися, що кохання і гарна пісня в цьому житті (навіть і під час війни)  допомагає вижити і подолати всі перешкоди. А потім організовано учасники сьогоднішніх заходів пішли до Пам’ятника загиблим воїнам покласти квіти і вшанувати їх славетний подвиг.

no images were found

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.