Екскурсія в майбутнє

48 Вже за традицією, в квітні місяці ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО»  проводить  профорієнтаційний захід для випускників 9-х та 11-х класів, батьків та всіх бажаючих – День відкритих дверей.

 Цього року до навчального закладу завітали учні із числа випускників загальноосвітніх шкіл міста Токмака (школи №4, 12) та району (Виноградненська ЗОШ ).

 Навчальний заклад гостинно зустрів своїх майбутніх учнів. Викладачами  Стояновим І.А. та Ткаченком О.В. для гостей були організовані екскурсії до навчальних майстерень – «Електромонтажна», «Магазин-майстерня», «Слюсарня», кабінетів загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, лабораторій, гуртожитку.

 Майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін охоче спілкувалися з учнями, розповідали їм про перспективи кожної професії, відповідали на запитання, проводили майстер-класи разом з учнями випускних груп.

 В кабінеті інформаційних технологій запрошені мали можливість переглянути відеофільм про професії та наші досягнення. Крім того, випускники шкіл мали змогу ознайомитись з потужною, сучасною матеріально-технічною базою всього навчального закладу.

 До гостей звернувся заступник директора з навчально – виробничої робити Шевченко С.В., який залюбки відповідав на поставлені питання учнів, давав батьківські поради, життєві настанови та поділився власним досвідом досягнення мети. Майбутні випускники  отримали інформацію щодо умов вступу та правил прийому до ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» в 2018 році.

 День відкритих дверей продовжив концерт, який підготували учні І курсу з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» – учасники художньої самодіяльності, презентувавши свої таланти та здібності.На останок усіх присутніх пригостили смачною випічкою.

 Від зустрічі задоволення отримали всі – у першу чергу, випускники та їх батьки, вони мали змогу поспілкуватися із учнями і отримати інформацію, яка їх цікавила, а навчальний заклад — впевненість, що їхні майбутні учні будуть навчатися саме у нас.

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.