«Шануймо вас – ви найрідніші!»

DSCN5059   На вибір професії впливають економічні обставин, сучасний ринок праці і ще багато інших чинників. Та в Центрі ПТО переконані, що найперші люди, які допомагають обрати своїм дітям професію – батьки. Вони є прикладом для наслідування. Так, батьки впливають, перш за все, на вибір професії «кухар, кондитер», бо саме вони намагаються з народження збалансувати харчування, почастувати свою дитину найсмачнішим та найкориснішим.

   На знак великої подяки батькам за турботу, виховання, любов та підтримку учні 4 курсу (кухар, кондитер) запросили майбутніх роботодавців та своїх батьків 29 березня на свято «Шануймо вас – ви найрідніші!». Під час заходу батьки змогли переглянути презентацію, згадати шлях становлення своїх дітей як кваліфікованих кухарів, кондитерів, змогли продегустувати і оцінити вироби учнів. Випускники захистили свої вироби (від моменту вибору до кінцевого результату-презентації) перед батьками та кваліфікаційною комісією.

   В цей день від батьків і учнів лунали слова вдячності  педагогам, які вклали в своїх випускників знання, розвинули вміння  і подарували кожному випускнику частинку своєї душі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.