Тиждень економіки

DSC_0119   У  ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО»  проведення предметних тижнів вже стало доброю традицією і завжди викликає в учнів підвищену увагу та бажання взяти участь. Адже окрім формування і розвитку інтересу до навчального предмету подібні заходи згуртовують, виховують пізнавальний інтерес, відповідальність, розвивають творчі здібності, дають можливість проявити себе та формують ключові освітні компетентності учнів.

  З 19 по 23 березня2018 року викладачем Демченко Юлією Олександрівною був проведений тиждень економіки.

   Розпочався тиждень з конкурсу на кращу стінгазету на тему «Гроші. Сутність грошей. Сучасні форми грошей». Найкращою визнана стінгазета групи 97, автор – Калашник Андрій. У вівторок для учнів ІІІ курсу була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший». Переможцем став учень групи 21-Е Носань Сергій,  у командному заліку перемогла група 21-Е. В середу учні брали участь у інтелектуально-розважальній грі «Економічний квест». У запеклій боротьбі перемогу виборола команда учнів групи . Продовжив тиждень відкритий бінарний урок з економіки та української мови на тему «Безробіття і зайнятість трудових  ресурсів. Ділові папери. Резюме», проведений викладачами Демченко Ю. О. та Ручкіною І. В. у групі 21-Е. В п’ятницю учні переглянули відеопрезентацію «Валюти цифрового століття. Bitcoin – міфи та реальність »,  відбулося нагородження переможців. Окрім цього, протягом тижня у групах проводилися різноманітні вікторини, учні розгадували ребуси і кросворди, розв’язували логічні задачі тощо.

   Підводячи підсумки, можна зазначити, що мета була досягнута і прогнозований результат справдився. Учні з цікавістю приймали участь у всіх заходах, були присутні емоційні переживання, радість перемоги, задоволення собою та іншими, підвищилась самостійна пізнавальна діяльність учнів та творчий підхід до виконання завдань.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.