Вір чи не вір, проте сьогодні перевірено: «Якщо гора не йде до електрика, електрик іде до гори»

IMG-1d02a6c318e8d04f2979216fae4b9038-V  Складні погодні умови не дали можливість провести зустріч зі школярами, яка запланована на 28 лютого, тому вирішено провести майстер-клас для учнів в школі. Щоб здивувати школярів – дотепників викладач спецдисциплін Шелухін С.С. підготував чимало цікавинок з електрики, продемонстрував перед учнями прийоми правильного паяння дроту.

–  Я здатний робити чудеса, – відповів один із учнів. – Бачите, ось тут був розірваний дріт. Зараз я його з’єднаю. Цей фокус може  виконувати будь-який учень, який побажає отримати професію електрика.

   Отже, наш  освітній заклад перевірив крилатий вислів “Якщо гора не йде до Магомета, Магомет іде до гори”. Схожий зміст має й турецьке прислів’я: «Мандруй, горо, мандруй; коли гора не мандрує, хай мандрує святий».
У наші дні цей вислів вживають жартома, коли йдеться про неспроможність чого-небудь досягти, проте для проведення Місячника профорієнтації в закладах освіти «Професійний орієнтир – 2018»  він здався нам дуже  дієвим.

no images were found

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.