Тиждень із зарубіжної літератури

IMG_20180220_082426   З 19 по 23 лютого в ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» під керівництвом викладача зарубіжної літератури Шереметьєвої К.О. було проведено предметний тиждень із зарубіжної літератури.

   З метою підвищення інтересу учнів до уроків зарубіжної літератури, виховання поваги до літературних та культурних традицій народів світу, виховання естетичних смаків був запланований ряд цікавих та пізнавальних  заходів. Учні переглянули відеопрезентацію «Сучасні українські та зарубіжні письменники», яка ознайомила їх із надбанням сучасної літератури. Був проведений конкурс стіннівок «Ювіляри 2018. Письменники. Твори», в якому І місце посіла група 97 з роботою «Шарль Перро. 390 років з дня народження» (автор – Калашник Андрій). Гра-квест «У світі літератури» зібрала всі групи навчального закладу. Це була запекла боротьба, кожна команда намагалась прийти першою, тому І місце розділили дві групи: 10-КП, 15-С.

   Викладач Шереметьєва К.О. провела відкритий урок в учнів ІІІ курсу групи 21-Е на тему «Своєрідність світобачення в оповіданні «Перевтілення». Грегор Замза та його родина. Особливості стилю Кафки, специфіка поєднання реальності та міфотворчості у гротесковому художньому світі письменника». Учні аналізували суб’єктивне світосприйняття, яке притаманне експресіоністам, ознайомились з творчістю Едварда Мунка, Арнольда Шенберга та взяли інтерв’ю у головного героя Грегора Замзи.

   Брейн-ринг «Літературні розумники» продовжив тиждень. Перемогла команда під назвою «Трактолектрики», яку представляли учні груп 21-Е, 97, 11-КП. Також було організовано конкурс читців «Краса поетичного слова». Учасники декламували свої улюблені вірші, з яких «виросло» Дерево Поезії. У конкурсі перемогли учениці групи 11-КП – Горбань О. та Кузьменко А.

   Завершився тиждень переглядом фільмів англійської мовою за творами Стівена Кінга «Темна вежа», Маркуса Зусака «Книжкова крадійка», Джона Гріна «Провина зірок».

no images were found

Bookmark the permalink.

Comments are closed.