Тиждень професійної майстерності з професії «Кухар»

5   Згідно плану методичної роботи навчального закладу з 12  по 17 лютого 2018 року в ДНЗ «Багатопрофільний центр ПТО» був проведений тиждень професійної майстерності з професії «Кухар». Педагогічні працівники методичної комісії «Харчова промисловість» разом з учнями підготували виставки-презентації «Загортання млинців», «Вітання до Масляної», «Страви до свята Масляної» а також  були представлені реферати учнів і література, що використовується для підвищення професійної майстерності з професії кухар.

   Майстер виробничого навчання Набока І. Й. з групою 11КП провела відкритий урок з теми «Риба смажена у фритюрі», на якому учні навчилися готувати смаженого пангасіуса.

   Екватором тижня стала ярмарка, яка присвячена позитивному святу «Масляна». Майбутні кухарі прийшли в цей день не з пустими руками, а зі  смачними млинцями та іншими смаколиками, що вони приготували разом зі своїми майстрами.

   На відкритому уроці професійно-теоретичної підготовки у групі 11 КП з теми «Приготування холодних страв і закусок з нерибних продуктів моря» присутні гості дізналися і від викладача Єрьоменко С.М., і від учнів про різноманітність нерибних морепродуктів та їх поєднання з іншими інгредієнтами під час презентації блюд.

   Завершився тиждень для методичної комісії та учнів групи 10КП участю у міському заході свята Масляної. Майбутні продавці пригощали смачними млинцями з різною начинкою, бутербродами з салом, духмяними пиріжечками з м’ясом, з капустою, цибулею з яйцями та ароматним шашликом.

Закладка Постоянная ссылка.

Комментарии запрещены.